ŞANTİYE ETRAFI SAC KAPAMA

30.09.2022
953
ŞANTİYE ETRAFI SAC KAPAMA

Trapez sac pano daha çok sanayi bölgelerinde kullanılır. Aynı zamanda günden güne yaygınlaşarak kullanım alanları artmıştır. Yol kenarları, site çevreleri, park ve bahçelerde kullanılmaya da başlandı. Güvenlik konusunda yaşanan kaygılar sebebi ile de kullanımı yaygınlaşmıştır. Üst kısımlara dikenli tel uygulaması yapılabiliyor. Renk tercihinin kişinin kendisi belirlemekte ama en çok gri ve yeşil renkleri tercih edilmektedir. Dayanıklı olduğu için de kullanıcıların ilgisini çekmektedir. Kolay kurulumu sayesinde zamandan tasarruf sağlaması tercih sebeplerinden bir diğeridir.

Sac Kapama

Oldukça basit yapısı bulunan sac bariyerlerdir. Kurulumu oldukça pratik olup pano şeklinde yan yana dizilir. Bu sebepten ötürü müşterilerimiz sac kapamayı dış mekanlarında daha sık tercih ediyor. Bireysel ve kurumsal alanlardan müşterilerimizin ilgi odağı olmaktadır. Girintili ve çıkıntılı yapıya sahiptir. Hemen hemen her zemine kolaylıkla uygulanabilmektedir. Kurulumu çok pratik ve sağlam olan ürünlerimiz sayesinde şantiye etrafı sac kapama işlemi oldukça yaygındır.

Trapez Sac Pano Nedir Nerelerde Kullanılır ?

Genellikle şantiye etrafı kapamalarda , park ve bahçelerde, ve sitelerde kullanılan trapez sac pano nedir sorusu  şu şekildedir. . Pano şeklinde dizildiklerinden kurulumu seri ve kolaydır. Bu ise müşterilerin trapez sac panoyu dış mekanları için daha çok tercih etmesine yol açar. Hem bireysel hem de kurumsal alanlarda rahatlıkla kullanılabilir. Dik demir kayıtların bir araya gelmesinden oluşur.