Site Rengi

Şantiye çevresi kapatma Başakşehir

18.09.2022
167
Şantiye çevresi kapatma Başakşehir

Başakşehir Şantiye Çevresi Trapez Sacı

Trapez sac, iş yerleri ve evlerin çatıları, sanayi bölgelerinin çatı ve yan taraflarını, çeşitli yapıların ya da alanların etrafının çevrelenmesi ve Başakşehir şantiye çevresi trapez sac kapatma gibi pek çok farklı alanda kullanılmaktadır. Trapez sac çeşitli renk seçeneklerine sahiptir ve son derece dayanıklı bir yapısı bulunmaktadır. Başakşehir inşaat çevresi Trapez saclar son derece pratiktir. Sacın kullanım ve montajı oldukça kolaydır. Trapez sacın özel bir boya ile boyanması ve galvanizli olması da oldukça uzun yıllar kullanılabilmesi açısından avantaj sağlamaktadır.

Teknik Özellikler
Dikey ProfillerYatay Profiller
Profil Çapı40×60/ 50×5030×40/ 40×40
Profil Kalınlığı2,0 mm1,5 mm
Detaylar
Trapez sac ölçüleriH:200 / 600 cm X 0,4 = 0,5 MM
Osb Pano ölçüleri122 X 244 X 11 MM
Su Kontrası Ölçüleri1700 x 2200, 1250 x 2500
0216 429 60 65  =  0535 937 60 65
Uygulama Tekniği
*40 X 60 Dikme Direkler 3 Mt Ara İle Açılan 40*40*50 Cm Ebatlı Çukurlara   Beton İle Sabitlenecektir.
*Dikimi Yapılan 40*60 Direklere Alttan ve Üstten 30×35 Kayıtlar Kaynak Yardımı İle Sabitlenecektir
*Demir Karkas İşi Bittikten Sonra İsteğe Göre Osb veya Trapez Sac Vidalanarak Montaj Tamamlanır.


Trapez sac oldukça ekonomiktir ve son derece geniş kullanım alanına sahiptir. Park, bahçe, villa, yol kenarı, çatı ve Başakşehir şantiye çevresi trapez sac kapatma işlemlerinde sıklıkla kullanılmaktadır. Trapez saclar dekoratif amaç ile de kullanılmaktadır. İstenilen ebatta üretilebilmektedir. Paslanmaz özelliğe sahiptir. Son derece dayanıklıdır.  Tüm hava ve iklim şartlarına karşı son derece dayanıklıdır.

Başakşehir şantiye etrafı Trapez sac fiyatını etkileyen faktörler arasında verilen sipariş adedi başta gelmektedir. İstenilen levhanın genişliği ve kalınlığı da fiyat üzerinde etkilidir. Ürünlerin yalıtımlı ya da yalıtımsız olması, Boyalı  ya da galvanizli olması gibi etmenlerde fiyat üzerinde önemli rol oynamaktadır. ekonomik durum ve dövizin hareketli olması da trapez sac fiyatları üzerinde son derece büyük bir etkiye sahiptir.

Başakşehir İnşaat Sahası Çevresi OSB Pano Nedir?
Belirli yapıştırıcıların eklenmesi ve sonrasında ağaç pullarının sıkıştırılması neticesinde oluşturulan, sunta levhaya benzer şekilde tasarlanmış ahşap ürünlerine OSB ası verilmektedir. OSB, özellikle inşaatta yük taşıma uygulamaları ve Başakşehir şantiye çevresi OSB pano kapatma uygulamalarında oldukça elverişli mekanik özelliklere sahip bir üründür.

OSB Pano Nerelerde Kullanılmaktadır?
OSB, ahşabın kullanabileceği her alanda rahatlıkla kullanılabilmektedir. OSB panonun kullanıldığı bazı yerler şu şekildedir. Panonun kalınlığı değişkenlik göstermektedir. Bu çerçevede OSB pano ölçüleri şu şekildedir; OSB levha boyutu 122cm x 244 cm; OSB pano kalınlığı 9 mm ila 25 mm Arasındadır.

Başakşehir inşaat etrafı çevirme sacı,
Başakşehir inşaat çevresi kapatma fiyatları,
Başakşehir Trapez sac ile şantiye etrafı çevirme,
Başakşehir Şantiye çevresi kapatma,
Başakşehir inşaat alanı kapatma,
Başakşehir inşaat çevre güvenlik panoları,
Başakşehir inşaat sahası çevre sacı,
Başakşehir şantiye çevresi osb reklam pano,
Başakşehir Şantiye Çevresi Kaplama,